British Soap Awards 2014: разкрит е пълен списък на победителите



Hollyoaks взе наградата за най-добър британски сапун на тазгодишните награди British Soap Awards, след като сапунът Channel 4 оглави номинационния списък с 20 кимвания. Но именно напускането на Джули Хесмондхал от Coronation Street взе лъвския дял от наградите на церемонията тази вечер в Лондонската империя Хакни. Сред наградите за смъртта на Хейли бяха най-добра актриса за самата Хесмолдалх, най-добър актьор за съпруга на екрана Дейвид Нийлсън (който играе Рой Кропър) и признание за Storyline и Single Episode.

Реклама

Наградите, организирани от Филип Шофийлд, ще бъдат показани в 20.15 часа тази вечер по ITV, но можете да намерите пълен списък на победителите по-долу:





НАЙ-СЕКСИАЛЕН МЪЖ (представено от Ашли Робъртс и Майлийн Клас)



ПОБЕДИТЕЛ: Дани Мак (Dodger Savage, Hollyoaks)



ДРУГИ НОМИНИРАНИ

Ашли Тейлър Доусън (Дарън Озбърн, Холиоукс)
Дани Дайър (Мик Картър, EastEnders)
Райън Томас (Джейсън Гримшоу, Coronation Street)
Матю Улфенден (Дейвид Меткалф, Емердейл



НАЙ-СЕКСИАЛНА ЖЕНСКА (представено от Ашли Банджо и Пери Кийли)



ПОБЕДИТЕЛ: Мишел Кийгън (Тина Макинтайър, Coronation Street)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

Джорджия Мей Фут (Кейти Армстронг, Coronation Street)
Жаклин Джоса (Лорън Бранинг, EastEnders)
Дженифър Меткалф (Мерцедес Браунинг, Холиоукс)
Джорджи Портър (Тереза ​​Маккуин, Hollyoaks)

ВИЛА НА ГОДИНАТА (представено от Мартин Кемп)

ПОБЕДИТЕЛ: Ана Паси (Сиена Блейк, Холиоукс)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

снукър 2020

Джеси Бърдсол (Fraser Black, Hollyoaks)
Чарли Брукс (Джанин Бъчър, EastEnders)
Доминик Пауър (Камерън Мъри, Емердейл)
Грег Ууд (Тревър Ройл, Hollyoaks)

НАЙ-ДОБРИЯТ АКТОР (представено от Lynda La Plante)

ПОБЕДИТЕЛ: Дейвид Нийлсън (Рой Кропър, Coronation Street)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

Дани Дайър (Мик Картър, EastEnders)
Джеф Хордли (Кейн Дингъл, Емердейл)
Кийрън Ричардсън (Ste Hay, Hollyoaks)
Джеръми Шефилд (Патрик Блейк, Hollyoaks)

НАЙ-ДОБРА АКТРИСА (представено от Колин Салмън)

ПЕЧЕЛИТЕЛ: Джули Хесмондхалх (Хейли Кропър, Coronation Street)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

Линдзи Кулсън (Карол Джаксън, EastEnders)
Стефани Дейвис (Sinead Roscoe, Hollyoaks)
Ники Сандерсън (Maxine Minniver, Hollyoaks)
Лейси Търнър (Стейси Бранинг, EastEnders)

НАЙ-ДОБРАТА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА КОМЕДИЯТА (представено от Вик Рийвс)

ПОБЕДИТЕЛ: Саймън Грегсън (Стив Макдоналд, Coronation Street)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

Линда Хенри (Шърли Картър, EastEnders)
Сара Мойл (Валери Питман, лекари)
Лора Нортън (Кери Уайът, Емердейл)
Дан Тетсел (Джим Макгин, Холиоукс)

НАЙ-ДОБРОТО МЛАДО ИЗПЪЛНЕНИЕ (представено от Джоуи Есекс и Дани Хармър)

ПОБЕДИТЕЛ: Елис Холинс (Том Кънингам, Холиоукс)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

Алекс Бейн (Саймън Барлоу, Coronation Street)
Мими Кийн (Синди Уилямс, EastEnders)
Джо Уорън-Плант (Джейкъб Галахър, Емердейл)
Оливър Вулфорд (Том Финлейсън, лекари)

СПЕКТАКУЛНА СЦЕНА НА ГОДИНАТА (представено от Дейвид Уиър и Дейвид Сийман)

ПОБЕДИТЕЛ: Наводнението и обсадата на Woolpack (Emmerdale)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

Автомобилна катастрофа на Ник и Дейвид (Coronation Street)
Откриване на Austenland (Лекари)
Джони излиза при Мик (EastEnders)
Взрив на Hollyoaks (Hollyoaks)

НАЙ-ДОБРОТО ЕКРАННО ПАРТНЬОРСТВО (представено от Marvin и Rochelle Humes)

шадол хикс

ПЕЧЕЛИТЕЛИ: Дейвид Нийлсън и Джули Хесмондхалх (Рой и Хейли Кропър, Coronation Street)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

Даниел Хенри и Лу Корфийлд (Манди Маркес и Лоис Уилсън, лекари)
Кели Брайт и Дани Дайър (Линда и Мик Картър, EastEnders)
Чарли Хардуик и Крис Чител (Вал и Ерик Полард, Емердейл)
Дженифър Меткалф и Джоузеф Томпсън (Мерцедес Маккуин и д-р Пол Браунинг, Холиоукс)

НАЙ-ДОБЪР НОВИНГ (представено от Сам Бейли и Шарлот Хокинс)

ПОБЕДИТЕЛ: Мади Хил (Нанси Картър, EastEnders)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

как да направим енергия малка алхимия

Чарли Клапъм (Фреди Роско, Hollyoaks)
Ейми Кели (Maddie Heath, Coronation Street)
Майкъл Пар (Рос Бартън, Емердейл)

НАЙ-ДОБРОТО ДРАМАТИЧНО ИЗПЪЛНЕНИЕ (представено от Лесли Никол и Роджър Алам)

ПОБЕДИТЕЛ: Дейвид Нийлсън (Рой Кропър (Coronation Street)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

Линдзи Кулсън (Карол Джаксън, EastEnders)
Стефани Дейвис (Sinead Roscoe, Hollyoaks)
Крис Уокър (Роб Холинс, лекари)
Чарли Уеб (Деби Дингъл, Емердейл)
Стефани Дейвис (Sinead Roscoe, Hollyoaks)

НАЙ-ДОБЪР ИСТОРИН (представено от Ray Meagher и Ada Nicodemou)

ПОБЕДИТЕЛ: Рак на Хейли (Coronation Street)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

Jas stalking (Лекари)
Здравей Стейси, сбогом Джанин (EastEnders)
Killer Cameron (Emmerdale)
Сиена открадва живота на Нанси (Hollyoaks)

НАЙ-ДОБРИЯ ЕДИН ЕПИЗОД (представено от сър Тери Уоган)

ПОБЕДИТЕЛ: Смъртта на Хейли (Coronation Street)

ДРУГИ НОМИНИРАНИ

Смъртта на Хейли (Coronation Street)
‘Perfect’ (лекари)
Смъртта на Люси - последиците (EastEnders)
Обсадата на Woolpack (Emmerdale)
Изпитание за изнасилване на Джон Пол (Hollyoaks)

ОТЛИЧНА НАГРАДА ЗА ПОСТИГАНЕ - представено от Брайън Капрон и Джуди Хейфийлд (директор на кастинг на Coronation Street) на Хелън Уърт (Coronation Street)

ИЗВЪНРЕДНО ПОСТИЖЕНИЕ (ИЗВЪН ЕКРАН) - представено от Барбара Уиндзор на Каролин Уайнщайн (мениджър на компанията, EastEnders)

Реклама

НАЙ-ДОБЪР БРИТАНСКИ САПУН- представено от сър Иън Маккелън на Hollyoaks