• Основен
  • Футбол
  • Англия срещу Косово: Как да гледате квалификациите за Евро 2020 по телевизията и на живо

Какъв Филм Да Се Види?

Англия се впуска в този сблъсък три дни след като е домакин на България на 'Уембли' и знае, че победата ще помогне значително на амбициите им за квалификация за Евро 2020.

основа кожата

Международната почивка дойде след вихрен старт на новия сезон във Висшата лига и Гарет Саутгейт може да бъде изкушен от някои промени тук.

• Как да гледате Евро 2020 по телевизията и на живо

Но шефът също трябва да е наясно с заплахата, която Косово носи за Уембли във вторник вечерта.

В крайна сметка посетителите вече предизвикаха вълнение със силни резултати през трите години, в които се състезаваха като международна нация.

събра всичко, което трябва да знаете за това как да гледате играта Англия срещу Косово по телевизията и онлайн.

Колко е играта Англия срещу Косово?

Англия срещу Косово ще започне в 19:45 ч На Вторник, 10 септември 2019 г. .

копа америка финал телевизия

Как да гледате и предавате на живо Англия срещу Косово

Някои от нашите статии съдържат контекстуални партньорски връзки. Можете да ни подкрепите, като кликнете върху тях, тъй като можем да спечелим комисионна, ако направите покупка. За вас няма допълнителни разходи и никога не позволяваме това да отклонява нашето съдържание.

Феновете могат да се настроят да гледат играта безплатно на ITV.

Можете също така да предавате мача на живо чрез ITV Player на редица устройства, включително лаптопи, смартфони и таблети.

Кой ще спечели? казва ...

Мениджърът на Англия Гарет Саутгейт ще очаква комфортна победа във вторник срещу косовска страна, която все още е стъпвала в международния футбол.

Но победата на Косово с 3: 2 над България по-рано в тази квалификационна кампания за Евро 2020 показва, че няма място за самодоволство от страна на Англия.

евтини столове за компютърни игри

Трите лъва ще се надяват да задържат тълпата на Уембли зад себе си и да пробият отбраната на Косово в началото на този сблъсък.

444 означава ангелски числа

Отминаха дните, в които Англия щеше да отегчи собствените си фенове - но те все пак ще трябва да работят усилено, за да преминат през косовска страна, която ще изглежда да седне и да удари домакините си на почивката.

Очаквайте победа на Англия тук, но може да не е толкова категорична, както някои предполагат.

Прогноза: Англия 3-1 Косово