• Футбол
  • График на Евро 2020 - Как да гледате финала по телевизията и на живо

График на Евро 2020 - Как да гледате финала по телевизията и на живо

Какъв Филм Да Се Види?

Вижте пълния телевизионен график на Euro 2020, включително начално време, подробности за канала и информация за поточно предаване на живо за целия турнир.

Днес футболът наистина може да се прибира у дома.

Англия се изправя срещу Италия на 'Уембли' пред 60 000 фенове - а останалата част от света гледа - с цел да спечели първия си голям трофей от 1966 г. насам.

Или Хари Кейн, или Джорджо Киелини ще вдигнат трофея в края на тази вечер, а феновете на Англия или ще купонясват през нощта, или ще удавят мъките си.

големият взрив

Тактическа битка между двама мениджъри от световна класа ще започне във финала на това лято Съоръжения за Евро 2020 , като и двата отбора се стремят да свършат работата в рамките на 90 минути, за да избегнат всякакви продължения и наказания.

Милиони ще се настройват да гледат по BBC и ITV, като телевизионните оператори ще разделят правата за престижния международен футболен турнир.

Ви предоставя пълния пътеводител за Евро 2020 по телевизията, включително начални часове, подробности за каналите и други, с актуализирани свежи прегледи на мача по време на турнира. Плюс това, разберете историята и причините, поради които няма Плейоф за трето място на Евро 2020 и проверете Италия срещу Англия с главен рекорд преди финала.

Следвайте нашата страница в Twitter: @RadioTimesSport

Евро 2020 е телевизия

Всяка игра е показана на живо в BBC и ITV, като всеки от основните им телевизионни канали излъчва безплатно всеки мач на живо.

Те също са достъпни на BBC iPlayer и ITV Hub, така че не е нужно да пропускате момент дори в движение. Днес за последно това лято всичко върви отново.

Всички времена са във Великобритания

Финал

Неделя, 11 юли

Италия срещу Англия (20:00) - BBC One / BBC iPlayer / ITV / ITV Hub

Какви игри са играни досега?

Този турнир беше там с най-непредсказуемата в съвременната история, тъй като цялата „Група на смъртта“ беше изхвърлена от турнира преди четвъртфиналите.

Световните шампиони Франция паднаха при изпълнение на дузпи до неутрални съседи Швейцария след драматично равенство 3-3, докато управляващите европейски шампиони Португалия бе победена от Белгия, а Германия бе поставена на меч от Англия.

• Прочетете още: Кой ще спечели Евро 2020? Коефициенти и фаворити

Италия изглежда е сред най-организираните отбори, но дори те се борят да преодолеят Австрия в първия ден от нокаут кръговете.

Осминафиналът беше гледка за гледка, с големи шокове, наводнения от голове и изобилие от победители в последния момент и еквалайзери, които обърнаха игрите на главата им.

За да управлявате предпочитанията си за имейл, щракнете тук.

Игрите завършиха с може би най-драматичния гол от всички тях, тъй като Украйна в мрежата в 121-ата минута - време за спиране в края на продълженията - да победи Швеция, преди мачът да бъде изтеглен до дузпа.

Четвъртфиналният етап на Англия осигури съкрушителна победа срещу Украйна, докато Дания победи Чехия до полуфинала с добра разлика.

Италия победи Испания с дузпи, за да стигне до финала, преди Англия да се нуждае от допълнително време срещу Дания, за да резервира мястото си на Уембли за шоуто в неделя.

Искате повече съдържание на Евро 2020? Покрихме ви - прочетете, за да разберете всеки победител в евро през цялата история на турнира, колко фенове присъстват на мачовете на Евро 2020 тази година, как се използва VAR на Евро 2020, ако все още можете да вземете билети за Евро 2020, или защо Евро 2020 не се нарича Евро 2021.

Ако търсите нещо друго, което да гледате, разгледайте нашето телевизионно ръководство или посетете нашия Спортен център за всички най-нови новини.