• Спорт
  • Как да гледате UK Snooker Championship 2021: телевизионен канал и предаване на живо

Какъв Филм Да Се Види?

Това състезание сега е затворено

Шампионатът на Обединеното кралство по снукър достигна четвъртфиналната фаза с фойерверка между Рони О’Съливан и Кирън Уилсън.

Победителят в мача неизбежно ще получи съвет да спечели целия турнир, като се има предвид броят на ранните напускания с висок профил през цялото времетраене на шампионата на Обединеното кралство.

О’Съливан и Уилсън са единствените двама останали играчи от първите 13 поставени. Действащият шампион Нийл Робъртсън, световният шампион Марк Селби и наскоро бившият световен номер 1 Джъд Тръмп паднаха.

Турнирът също не мина без противоречия, тъй като Шон Мърфи разкритикува включването на аматьорски играчи в турнира, след като беше нокаутиран от непълноценния Си Джиахуи в първия рунд.

След мача той каза пред BBC Radio 5 Live:Чувствам се изключително тежък от това, че загубих от някой, който дори не трябва да е в сградата.

Действащият шампион Нийл Робъртсън симпатизира на коментарите на Мърфи, преди и той да бъде изхвърлен от турнира от аматьорския играч Джон Астли.

Бившият световен шампион Марк Уилямс заспа на стола си по време на сблъсък с Антъни Хамилтън, за да удължи една странна и прекрасна седмица в света на снукъра!

ви носи всичко, което трябва да знаете, за да се насладите на гледането на турнира, включително часове и график.

Как да гледате UK Snooker Championship 2021 по телевизия и на живо

Репортажите за UK Snooker Championship са лесно достъпни в платформите на Eurosport, като скоро ще се появи и някои репортажи на BBC.

Много клиенти на Sky Sports вече ще имат включен Eurosport в пакета си.

Клиентите, които не са на Sky Sports, могат да се регистрират от само £4,99 на месец или £39,99 за цяла година.

Можете да се абонирате за Играч на Евроспорт независимо или го добавете към вашия абонамент за Amazon Prime. Можете дори да се регистрирате за безплатни пробни периоди както за Eurosport, така и за Amazon Prime, за да можете да се насладите на тяхното покритие за една седмица, без да плащате.

От втория кръг нататък (27 ноември) мачовете също ще се показват на живо в платформите на BBC, включително BBC Two, iPlayer и Red Button.

Финал: неделя 5 декември

За да управлявате предпочитанията си за имейл, щракнете тук.

Коса на мола от 80-те години

Кога е UK Snooker Championship 2021?

Започна UK Snooker Championship 2021 вторник 23 ноември 2021 г .

Състезанието ще продължи близо две седмици, като кулминира във финала неделя 5 декември 2021 г .

За най-новите новини и експертни съвети за получаване на най-добрите оферти тази година, разгледайте нашите ръководства за Черен петък 2021 и Кибер понеделник 2021.

Парични награди от UK Snooker Championship 2021

Предлага се огромен награден фонд за шампионата на Обединеното кралство по снукър. Ето пълния ниски спад, включително бонуси за достигане на най-високия пробив:

победител:£ 200 000 Подгласник:£ 80 000 полуфинали:£40 000 Четвърт финали:£ 24 500 Последни 16:£17 000 Последни 32:£12 000 Последни 64:£6,500 Най-висока пауза:£15 000 ОБЩА СУМА:£ 1,009,000

Кой спечели шампионата на Обединеното кралство по снукър през 2020 г.?

Нийл Робъртсън триумфира през 2020 г., след като победи световен номер 1 Джъд Тръмп в напрегнат, спиращ шоуто финал.

Австралиецът взе решаващия фрейм, за да спечели с 10-9 срещу своя уважаван опонент, след като Тръмп отхвърли великолепния шанс да вземе титлата.

В последния кадър Тръмп не успя да завърши лесно розово, като останаха само розовото и черното, за да спечели титлата. Пропускът му отвори вратата на Робъртсън да грабне победата.

Ако търсите нещо друго за гледане, вижте нашия телевизионен справочник или посетете нашия спортен център за всички най-нови новини.