График на Queen’s tennis 2021 - Ред за игра в неделя, 20 юни

Какъв Филм Да Се Види?

Финалът на Queen’s tennis 2021 пристигна със спиране на шоуто, готово да развълнува феновете, които присъстват и гледат у дома по телевизията - и да, има ангажирана британска звезда!

Британският ас Камерън Нори - който понастоящем е на 41 място в света - се пребори за финала след поредица от превъзходни изложби в Queen’s Club.

бъдещ пакет за xbox one

Той стартира турнира си по мръсен начин, след като даде сет на колегата си без играч Алберт Рамос Винолас, но не е изпуснал сет от 5-ти Аслан Карацев, шокиращия британския претендент Джак Дрейпър или № 2 Денис Шаповалов.

Най-добрият носител Матео Беретини ще се изправи срещу Нори на финала и вече има британски скалп под колана си във формата на Дан Еванс.

Изгряващата италианска звезда победи на 4-то място в Австралия Алекс де Минаур с относително удобство на полуфинала и ще бъде решена да вали на парада на Нори в западен Лондон.

кралски особи сезон 2

За да направи нещата още по-интересни, Нори - играейки заедно с Де Минаур - вече победи Беретини в състезанието на двойки тази седмица.

Полуфиналният сблъсък на Norrie’s Doubles бе спрян с неговото сдвояване в сет снощи, което означава, че той трябва да играе финала на сингъл, да завърши полуфинала на двойки, след което да премине към финала на двойки, ако напредне.

ви представя пълния график на Queen’s tennis 2021 и Ред за игра за днес.