• Основен
  • Спорт
  • Бойна карта на UFC 264 - пълен график на потвърдените битки, включително Poirier срещу McGregor 3

Бойна карта на UFC 264 - пълен график на потвърдените битки, включително Poirier срещу McGregor 3



Какъв Филм Да Се Види?
 


UFC 264 пристига този уикенд с подредени бойни карти, пълни с вълнуващи мачове и, разбира се, Дъстин Поарие и Конър Макгрегър отново в горната част на фактурата.



Реклама

Макгрегър претърпя нестабилна партия, след като загуби срещу Хабиб Нурмагомедов и Поарие сред последните си три излизания с еднолична победа над Доналд Кероне.



222 ангелски числа

Той трябва да представи голям дисплей, за да завърши трилогията с победа или да се подложи на интензивен контрол върху способността му да се състезава на върха на спорта.



Поарие е най-добрият състезател в лека категория зад Чарлз Оливейра и ще гледа световна титла, ако излезе отново на върха срещу Макгрегър.



Отвъд основното сдвояване има много вълнуващи имена, в които да се насладите този уикенд UFC 264 .



Вижте пълната битка на UFC 264 по-долу.



В Обединеното Кралство? Гледайте UFC 264 на BT Sport



как да направите диамант в малка алхимия

В САЩ? Гледайте UFC 264 на ESPN +

Американските зрители също могат да комбинират a Disney Plus абонамент с ESPN + само за $ 12,99 на месец , който включва UFC 264 Prelims, но основното събитие ще струва допълнително.

Бойна карта на UFC 264

Цялото време във Великобритания.

Основна карта (от 3 часа сутринта - неделя, 11 юли)

  • Дъстин Поарие срещу Конор Макгрегър - Лек
  • Гилбърт Бърнс срещу Стивън Томпсън - полусредна категория
  • Тай Туиваса срещу Грег Харди - тежка категория
  • Ирен Алдана срещу Яна Куницкая - в полутежка категория на жените
  • Шон О'Мали срещу Крис Моутиньо - Bantamweight

Предварителна карта (от 01:00 - неделя, 11 юли)

риба малка алхимия
  • Карлос Кондит срещу Макс Грифин - полусредна категория
  • Нико Прайс срещу Мишел Перейра - полусредна категория
  • Райън Хол срещу Илия Топурия - полутежка категория
  • Dricus Du Plessis - Trevin Giles - Средна категория

За да управлявате предпочитанията си за имейл, щракнете тук.

Ранна предварителна карта (от 23:00 - събота, 10 юли)

  • Дженифър Майя срещу Джесика Ай - Дамска муха
  • Омари Ахмедов срещу Брад Таварес - средна категория
  • Жалгас Жумагулов - Жером Ривера - лек тип
  • Ален Амедовки срещу Ху Яозонг - средна категория
Реклама

Ако търсите нещо друго, което да гледате, разгледайте нашето телевизионно ръководство или посетете нашия Спортен център за всички най-нови новини.