Какви мачове от Висшата лига са на BBC?

Какъв Филм Да Се Види?

Тъй като Висшата лига навлиза във втората част на оставащия сезон 2019/2020, футболните фенове са разглезени за избор, когато става въпрос за мачове по телевизията.

Не само всички 92 останали състезания от Висшата лига бяха потвърдени, че се излъчват на живо по телевизията, много от тях са и безплатни мачове от Висшата лига.

След тримесечна липса на футбол, феновете вече имат повече от достатъчно, за да ги забавляват, тъй като блокирането започва да се улеснява.

Първо във Висшата лига, Би Би Си излъчи няколко мача на живо и в ефир за първи път от създаването на лигата през 1992 година.

Предстои още един, с участието на две страни от горната половина с много за игра, докато сезонът се нагрява.

Останалите мачове ще бъдат разделени между Sky Sports, BT Sport и Amazon Prime, като Sky и Amazon също ще направят селекция от безплатни игри.

въздушни магии за деца

Акценти все още могат, разбира се, да се видят в легендарния мач на деня на Би Би Си - макар че безплатното отразяване със сигурност ще означава рекордна публика за мачовете на Beeb на живо ...

Какви са игрите от Висшата лига на BBC?

Би Би Си показа четири мача в дебюта си на живо във Висшата лига, като последната им игра беше Вълци срещу Бърнли което доведе до равенство 1-1 в сряда, 15 юли.

Борнемут срещу Кристъл Палас започна отразяването на BBC, завършвайки с победа с 2: 0 за гостите.

Норич срещу Евертън завърши с тясна победа с 1: 0 на Toffees, като Майкъл Кийн вкара решаващия гол.

Саутхемптън - Манчестър Сити досега беше избраният от групата след шокираща победа с 1: 0 за домакините в Сейнт Мерис.

Как мога да гледам мачове от Висшата лига на BBC?

BBC One ще поеме по-голямата част от отразяването на BBC, но Норич срещу Евертън трябваше да започне на BBC Two, така че внимавайте за промените в графика.

Покритието на Висшата лига на BBC, разбира се, ще бъде достъпно на живо и при поискване BBC iPlayer .

Вижте пълния списък на състезанията във Висшата лига по телевизията и посетете нашето телевизионно ръководство за това, което има.