• Основен
  • Тенис
  • Кога Роджър Федерер играе следващата на Уимбълдън 2021? Подробности за следващия мач са разкрити

Какъв Филм Да Се Види?

Докато Новак Джокович все още е фаворит за спечелването на Уимбълдън 2021, неговият основен съперник Роджър Федерер нараства в сила и решителност, тъй като турнирът продължава. Той направи лек труд в мача си от четвъртия кръг срещу поставения под номер 23 Лоренцо Сонего и ще се надява на подобна убедителна победа в четвъртфинала си.

Федерер все още не знае на кого ще играе, тъй като поставеният под номер 2 Даниил Медведев все още трябва да завърши сблъсъка си с Хуберт Хуркач. Това е добра новина за швейцарската звезда - не само, че опонентът му няма да се възползва от един ден почивка, но има и шанс страховитият Медведев да е на път за шоково поражение, тъй като мачът е към пет сета. Това би било облекчение за Федерер, който е поставен на шесто място.

С девета титла на Уимбълдън в полезрението си и оставащи само три мача, Федерер ще трябва да запази хладнокръвие, но ще влезе в четвъртфинала като фаворит, пред когото се изправя.

Прочетете подробностите за следващия мач на Федерер на Уимбълдън.

За да управлявате предпочитанията си за имейл, щракнете тук.

Кога Роджър Федерер играе следващата на Уимбълдън?

Федерер продължава да кандидатства за девета титла на Уимбълдън утре, сряда, 7 юли . Мачът вероятно ще се играе на Center Court, но това все още предстои да бъде потвърдено и все още нямаме начален час.

Федерер ще изиграе победителя от Даниил Медведев срещу Хуберт Хуркач, който беше прекъснат от дъжд и завърши на Централния корт днес в 13:30.

Федерер се опитва да спечели 21-ата си титла от големия шлем, за да го изведе пред Рафаел Надал в класирането, но той е изправен пред тежко равенство и със сигурност не се промъква с толкова лекота, както неговият съперник, управляващият шампион Новак Джокович.

39-годишната швейцарска звезда и 34-годишният сърбин са от противоположните страни на Равенство на Уимбълдън 2021 и все още изглеждате настроени за друга класика Финален Уимбълдън , което би било реванш от разяждането на гризащите се нокти през 2019 г.

Покритието на Уимбълдън се излъчва ежедневно по BBC One, BBC Two и BBC Red Button, като днешното покритие започва в 10:30 ч. По BBC Two. За да разберете какво още е включено, разгледайте нашия TV G uide. Посетете нашия спортен център за всички най-нови новини.