• Основен
  • Футбол
  • Кога е равенството на Лига Европа? Как да гледате четвъртфинално теглене по телевизията и на живо

Какъв Филм Да Се Види?

Лига Европа удря решаващ период, като само осем отбора остават в състезанието и сребърни прибори за грабване.

Манчестър Юнайтед изглежда най-добрите кучета, които влизат в четвъртфиналите след впечатляваща победа над Милан на Сан Сиро, за да забият мястото си в следващия кръг.

Въпреки това не беше забавна вечер за други британски претенденти. Арсенал загуби от Олимпиакос, но все пак успя да се справи съвкупно, докато Тотнъм изхвърли аванс от 2: 0 за първи мач, за да бъде победен с 3: 0 през нощта от Динамо Загреб, докато Славия Прага свали шотландския шампион Рейнджърс.

Останалите страни могат да се похвалят с много опит в европейските състезания, но кои отбори ще се включат, за да предизвикат Юнайтед в стремежа им за сребърни съдове на континента?

завърши всичко, което трябва да знаете за тегленето на четвъртфинала в Шампионската лига, включително време, телевизионен канал и информация за поточно предаване на живо.

Кога е равенството на четвъртфинала в Шампионската лига?

Тегленето на четвъртфинала ще се проведе на Петък, 19 март 2021 г. .

Полуфиналното теглене ще започне веднага след това. Той ще се проведе в Нион, Швейцария - домът на УЕФА.

Колко е равенството на четвъртфинала в Шампионската лига?

Тегленето ще започне в 12 вечерта Великобритания време, след като Равенство в Шампионската лига приключи.

За да управлявате предпочитанията си за имейл, щракнете тук.

Как да гледате тегленето на Лига Европа?