Кога е окончателният MasterChef 2021?

Какъв Филм Да Се Види?

The Майстор готвач Очакваше се финалът на 2021 г. да бъде излъчен в петък, 9 април, но след новината, че принц Филип е починал, Би Би Си реши да не излъчва епизода, като на негово място се излъчи почит към херцога на Единбург.

И така, кога зрителите могат да очакват излъчването на последния епизод?

Феновете на шоуто ще се радват да чуят, че финалът на MasterChef ще продължи този месец. Ето всичко, което трябва да знаете.

Финалът на MasterChef 2021 ще се излъчи по BBC One на Сряда, 14 април в 20:00 .

Ще види един от финалистите - Том, Алексина и Майк - коронясан като победител от серия 17.

Те ще последват миналогодишния победител Томас Фрейк, който се пребори с тежка конкуренция от Санди Танг и Дейвид Рикет, за да вземе титлата. Фрейк показа страхотни обещания от самото начало и в крайна сметка спечели съдиите Грег Уолъс и Джон Тороде с последното си ястие от три ястия.

Тази година финалистите ще се отправят към аплодирания ресторант Le Gavroche на Michel Roux Jr, където ще се изправят пред предизвикателство на Chef’s Table и ще бъдат помолени да приготвят три от най-добрите ястия, които някога са готвили през живота си.

Тази година конкуренцията беше доста тясна, като финалистите сервираха ресторантска качествена храна от самото начало.

Преди сериала, Грег Уолъс каза че талантът се бе подобрил на MasterChef тази година, толкова много, предишната Победители в MasterChef би било трудно да се състезава срещу състезатели в Състав на MasterChef 2021 .

Мисля, че беше Томасина, първата ни победителка, която каза: „Боже мой, в днешно време дори не бих стигнала до четвъртфинал.“ Наистина мисля, че това е така от дълго време и който се регистрира за шоуто трябва да е гледало шоуто, за да са напълно наясно колко висок е стандартът. Така че те поставят много домашни, преди да дойдат, каза той.

Нямаме търпение да видим кой ще вземе заглавието тази година!

Финалът на серията MasterChef е по BBC One в сряда, 14 април от 20:00. Търсите нещо друго за гледане? Посетете нашето телевизионно ръководство. Посетете и нашия център за повече развлекателни новини.