Кога е Холандия срещу Англия на Евро 96 на ITV?

Какъв Филм Да Се Види?

Спортът на живо се прокрадва все по-близо, но до големия рестарт все още можем да попием сензационни моменти от миналото с ITV, показващ цялото Евро 96 на техните платформи.

Игрите на Англия срещу Швейцария и Шотландия вече са показани, като група А е готова да влезе във финалния сблъсък в групата срещу Холандия.

„Трите лъва“ бяха на ниво по холандска страна, макар и да се похвалиха с леко предимство при голова разлика. Поражението на Англия можеше да отвори вратата за Шотландия за кражба в следващия кръг за тяхна сметка.

Вижте нашето ръководство за гледане на Холандия срещу Англия на Евро 96.

Кога е Холандия срещу Англия на ITV?

Мачът ще бъде показан вечерта на Сряда, 20 май 2020 г. като част от програмата на Euro 96 Relived на ITV.

Колко е стартирането?

Холандия - Англия започва от 18:30 ч .

Какъв канал е Холандия срещу Англия?

Можете да се настроите да гледате Холандия срещу Англия на ITV4.

Като алтернатива можете да предавате играта на живо чрез ITV Hub.

Кой спечели Холандия срещу Англия на Евро 96?

Имало ли е съмнения някога? Англия нахлу в запомняща се победа с 4: 1 над Холандия, след като излетя от капаните през второто полувреме, за да сложи резултата.

Алън Шиърър изпълни дузпа, за да накара Англия да поведе след строго първо полувреме.

Теди Шерингам отбеляза два пъти през второто полувреме преди часа, с още един гол на Шиърър, който постави Англия с 4: 0.

Патрик Клуиверт грабна това, което изглеждаше като утешителна цел, докато Англия оглави групата, въпреки че тази стачка гарантира, че Холандия ще премине към следващия кръг преди Шотландия въз основа на отбелязаните голове.