Всеки играч в Русия 2018 мечтае да вдигне Мондиала. За съжаление за някои отбори мечтата вече е свършила.

• Какви мачове от Световната купа са на живо по телевизията днес?
  • Подпишете се за безплатния бюлетин на

Това са отборите, които вече са отпаднали от Мондиал 2018.

Полуфинали

Вторник, 10 юли

Белгия бяха нокаутирани от Франция в първия полуфинал в мач с 1: 0, който завърши разочароващо за белгийските зрители.

Четвърт финали

Събота, 7 юли

Швеция бяха нокаутирани от Англия през третата четвърт на финала, като Хари Магуайър и Деле Али хвърлиха топката в задната част на следващия, докато Джордан Пикфорд извади няколко грандиозни спасявания, за да спечели победа с 2: 0.

значение на ангелското число 333

Русия бяха нокаутирани от Хърватия във финалния четвъртфинал, който хапеше ноктите, след което и двата отбора изравниха, докато полузащитникът на Барселона Иван Ракитич завърши бягането на страната домакин в изпълнение на дузпи. Крайният резултат беше 2-2, като Хърватия спечели с 4-3 след дузпи.

Петък, 6 юли

Уругвай бяха нокаутирани от Франция в първия четвъртфинал на Русия 2018, като Антоан Гризман и Рафаел Варан отбелязаха при победа с 2: 0 за французите.

Бразилия бяха нокаутирани от Белгия през втория четвъртфинал, като Кевин де Бройне и автогол на Фернандиньо изкараха белгийците пред своите опоненти с 2-1.

Тези резултати означават, че в Световната купа са останали само европейски отбори и гарантира, че европейски отбор ще вдигне Купата за четвъртия пореден турнир (след победата на Италия през 2006 г., Франция през 2010 г. и Германия през 2014 г.).

Осминафинал

Събота, 30 юни

Аржентина бяха нокаутирани от Франция в едно вълнуващо състезание в Казан, - резултатът 4-3, леко ласкателен Аржентина, с Франция във впечатляваща форма - докато Кристиано Роналдо Португалия загуби с 2-1 от Уругвай.

Неделя, 1 юли

Вероятно най-големият шок на турнира досега, Испания излезе на домакините Русия с дузпи. Дания в крайна сметка също бяха нокаутирани от Хърватия след вълнуваща дузпа.

Понеделник, 2 юли

качете издание на сезон 2

В крайна сметка Бразилия удобно премина през последния си 16 мач срещу Мексико , побеждавайки с 2: 0. Междувременно Япония в крайна сметка беше нокаутирана след вълнуващо завръщане на Белгия от 2-0 надолу, за да спечели с 3-2.

Вторник, 3 юли

Англия - като по чудо - оцеля в дузпите от Световната купа, за да нокаутира последните 16 противника Колумбия . В другата игра, Швейцария напусна турнира, което означава, че Англия играе Швеция на четвъртфиналите.

последва обяснение на края

Група А

Египет

Наречен „Mo Salah Side“, се шушука, че Египет може да бъде пакетът на изненадите на турнира. Пораженията обратно към гърба обаче означават, че те вече са нокаутирани с една групова игра, която все още предстои.

Саудитска Арабия

Марка на най-лошата страна на Световното първенство след 5: 0 победи в ръцете на домакините Русия, Саудитска Арабия също няма да премине през група А.

Група Б

Мароко

Не се очакваше Мароко преди турнира да направи много повече от измислянето на цифрите - и не го направи. Пораженията от Иран и Португалия потвърдиха излизането им.

Иран

След като не успяха да победят Португалия в последната си игра, страната от Близкия изток беше елиминирана от състезанието.

Група С

Перу

Перу не успя да отбележи гол в мачовете си срещу Дания и Франция. Две поредни поражения означават, че ще има излизане от турнира в груповата фаза.

Австралия

След като не успяха да спечелят нито един мач в своята група, Австралия беше елиминирана.

Група D

Исландия

най-добрите слушалки за xbox 2021

Аутсайдерите от състезанието завършиха на дъното в своята група без нито една победа. Тук се надяваме, че исландската „гръмотевица“ ще остане на турнира без тях.

Нигерия

Африканският отбор е аут, след като гол в последната минута от Аржентина видя последния мач на Нигерия в групата да завърши с поражение.

какво е значението на намасте

Група Е

Коста Рика

След като Бразилия вкара два гола в последната минута срещу Коста Рика, четвъртфиналистите за 2014 г. вече са извън състезанието.

• Ръководство за Световната купа 2018 VAR: как ще работи видеосъдията в Русия?
  • Кога играе Англия на Мондиал 2018?

Група F

Германия

Действащите шампиони не само са извън състезанието, но и завършиха на дъното в групата си след загуба с 2: 0 срещу Южна Корея.

Южна Кореа

Те са излезли, но има с какво да се похвалят след последната си победа над Германия.

Група G

Англия и Белгия ще продължат в следващия кръг. Панама и Тунис бяха изхвърлени от турнира.

Група Н

Сенегал и Полша са извън конкуренцията. Сенегал стана първият отбор, който някога е бил на световно първенство и елиминиран въз основа на точки за честна игра - т.е. колко карти е набрал отборът в хода на турнира.