Мондиал 2018 - пълни отбори за всички 32 национални отбора

  • Основен
  • Футбол
  • Мондиал 2018 - пълни отбори за всички 32 национални отбора


ps4 паричен код

През юни и юли 32-те най-добри национални футболни отбора в света ще се борят в Русия за най-доброто отличие в играта, Световната купа на Fifa.

Реклама

Истински фестивал на играта, всеки мач от Мондиал 2018 ще бъде излъчен на живо или на BBC, или на ITV във Великобритания, давайки възможност на телевизионните фенове да видят най-добрите играчи и отбори в света (почти) по цял ден (почти) всеки ден за цял месец.





Феновете на Англия вероятно вече ще са наясно с отбора на Гарет Саутгейт за турнира, капитан от нападателя на Тотнъм Хотспър Хари Кейн.





  • Пълно ръководство за Световната купа 2018 - включително всеки мач, време за стартиране, телевизионен канал, място и много други

Колко добре обаче познавате другите отбори, които играят на Мондиал 2018? От домакините Русия до фаворитите Бразилия и Германия, ето списък на всеки играч във всеки отбор със своя клуб в (скоби):

Група A отряди

  • Пълно състезание за група А - отбори: Русия, Саудитска Арабия, Египет, Уругвай

Русия

Вратари: Игор Акинфеев (ЦСКА Москва), Владимир Габулов (Клуб Брюж), Андрей Лунев (Зенит Санкт Петербург).



Защитници: Владимир Гранат (Рубин Казан), Федор Кудряшов (Рубин Казан), Иля Кутепов (Спартак Москва), Андрей Семенов (Ахмат Грозни), Сергей Игнашевич (ЦСКА Москва), Марио Фернандес (ЦСКА Москва), Игор Смолников (Зенит Санкт Петербург).



Полузащитници: Yuri Gazinskiy (Krasnodar), Alexsandr Golovin (CSKA Moscow), Alan Dzagoev (CSKA Moscow), Aleksandr Erokhin (Zenit St Petersburg), Yuri Zhirkov (Zenit St Petersburg), Daler Kuzyaev (Zenit St Petersburg), Roman Zobnin (Spartak Moscow), Alexsandr Samedov (Spartak Moscow), Anton Miranchuk (Lokomotiv Moscow), Denis Cheryshev (Villarreal).

Нападатели: Артем Дзюба (Арсенал Тула), Алексей Миранчук (Локомотив Москва), Федор Смолов (Краснодар).

Саудитска Арабия

Вратари: Мохамед Алоуейс (Ал Ахли), Ясер Алмосайлем (Ал Ахли), Абдула Алмуайоуф (Ал Хилал).

Защитници: Mansoor Alharbi (Al Ahli), Yasser Alshahrani (Al Ahli), Mohammed Alburyak (Al Hilal), Motaz Hawsawi (Al Ahli), Osama Hawsawi (Al Hilal), Omar Othman (Al Nassr), Ali Albulayhi (Al Hilal).

Полузащитници: Абдула Алхайбари (Ал Шабаб), Абдулмалек Алхайбри (Ал Ахли), Абдула Отайф (Ал Хилал), Тайсер Алджасам (Ал Ахли), Хусейн Алмокауи (Ал Ахли), Салман Алфарадж (Ал Ахли), Мохамед Кано (Ал Хилал), Бахбир (Ал Шабаб), Салем Алдаусари (Ал Хилал), Яхия Алшехри (Ал Наср).

Нападатели: Мохамед Алсалави (Ал Наср), Муханад Асири (Ал Ахли), Фахад Алмувалад (Ал Итихад).

Египет

Вратари: Essam El Hadary (Al Taawoun), Mohamed El-Shennawy (Al Ahly), Sherif Ekramy (Al Ahly).

Защитници: Ахмед Фати (Ал Ахли), Саад Самир (Ал Ахли), Айман Ашраф (Ал Ахли), Махмуд Хамди (Замалек), Мохамед Абдел-Шафи (Ал Фатех), Ахмед Хегази (Уест Бромвич Албион), Али Габр (Замалек), Ахмед Елмохамади (Астън Вила), Омар Габер (Лос Анджелис ФК).

Полузащитници: Тарек Хамед (Замалек), Абдала Саид (Ал Ахли), Сам Морси (Уигън Атлетик), Мохамед Елни (Арсенал), Рамадан Собхи (Стоук Сити), Махмуд Хасан (Касимпаша).

Нападатели: Мохамед Салах (Ливърпул), Марван Мохсен (Ал Ахли), Шикабала (Замалек), Амр Варда (Атромитос), Махмуд Кахраба (Ал Итихад).

Уругвай

Вратари: Фернандо Муслера (Галатасарай), Мартин Силва (Васко да Гама), Мартин Кампана (Независим).

Защитници: Диего Годин (Атлетико Мадрид), Хосе Мария Гименес (Атлетико Мадрид), Себастиан Коутс (Спортинг Лисабон), Максимилиано Перейра (Порто), Гастон Силва (Независим), Мартин Касерес (Лацио), Гилермо Варела (Пенарол).

Полузащитници: Нахитан Нандес (Бока Хуниорс), Лукас Торейра (Сампдория), Матиас Вечино (Интер Милано), Родриго Бентанкур (Ювентус), Карлос Санчес (Монтерей), Джорджан Де Араскаета (Крузейро), Диего Лаксалт (Генуа), Кристиан Родригес (Пенарол) , Джонатан Уретавиская (Монтерей).

Нападатели: Кристиан Стуани (Жирона), Максимилиано Гомес (Селта Виго), Единсон Кавани (Пари Сен Жермен), Луис Суарес (Барселона).

  • Пълно състезание за група А - отбори: Русия, Саудитска Арабия, Египет, Уругвай

Отбори от група Б

  • Пълно състезание за група Б - отбори: Португалия, Испания, Мароко, Иран

Португалия

Вратари: Антъни Лопес (Лион), Бето (Гозтепе), Руй Патрисио (Спортинг Лисабон).

Защитници: Бруно Алвес (Рейнджърс), Седрик Соарес (Саутхемптън), Хосе Фонте (Далиан Ифанг), Марио Руи (Наполи), Пепе (Бешикташ), Рафаел Герейро (Борусия Дортмунд), Рикардо Перейра (Порто), Рубен Диас (Бенфика).

Полузащитници: Адриен Силва (Лестър), Бруно Фернандес (Спортинг Лисабон), Жоао Марио (Уест Хям), Жоао Моутиньо (Монако), Мануел Фернандес (Локомотив Москва), Уилям Карвальо (Спортинг).

Нападатели: Андре Силва (Милан), Бернардо Силва (Манчестър Сити), Кристиано Роналдо (Реал Мадрид), Гелсън Мартинс (Спортинг Лисабон), Гонкало Гуедес (Валенсия), Рикардо Куаресма (Бешикташ).

Испания

Вратари: Пепе Рейна (Наполи), Давид де Хеа (Манчестър Юнайтед), Кепа Аризабалага (Атлетик Билбао).

Защитници: Начо Фернандес (Реал Мадрид), Серджо Рамос (Реал Мадрид), Дани Карвахал (Реал Мадрид), Жерар Пике (Барселона), Жорди Алба (Барселона), Алваро Одриозола (Реал Сосиедад), Начо Монреал (Арсенал), Цезар Аспиликуета (Челси) ).

Полузащитници: Андрес Иниеста (Барселона), Серджо Бускетс (Барселона), Саул Нигуес (Атлетико Мадрид), Коке (Атлетико Мадрид), Иско (Реал Мадрид), Марко Асенсио (Реал Мадрид), Тиаго Алкантара (Байерн Мюнхен), Давид Силва (Манчестър Сити) ).

Нападатели: Яго Аспас (Селта Виго), Родриго (Валенсия), Диего Коста (Атлетико Мадрид), Лукас Васкес (Реал Мадрид).

Мароко

Вратари: Mounir El Kajoui (Numancia), Yassine Bounou (Girona), Ahmad Reda Tagnaouti (Ittihad Tanger).

Защитници: Мехди Бенатия (Ювентус), Ромен Саис (Улвърхамптън Уондърърс), Мануел Да Коста (Истанбул Башакшехир), Набил Дирар (Фенербахче), Ахраф Хакими (Реал Мадрид), Хамза Мендил (Лил).

Полузащитници: M'barek Boussoufa (Al Jazira), Karim El Ahmadi (Feyenoord), Youssef Ait Bennasser (Caen), Sofyan Amrabat (Feyenoord), Younes Belhanda (Galatasaray), Faycal Fajr (Getafe), Amine Harit (Schalke).

Нападатели: Халид Бутайб (Малатяспор), Азиз Бухадуз (Сейнт Паули), Аюб Ел Кааби (Ренесанс Беркане), Нордин Амрабат (Леганес), Мехди Карсела (Стандарт Лиеж), Хаким Зийех (Аякс), Юсеф Ен Несири (Малага).

Иран

Вратари: Алиреза Бейранванд (Персеполис), Рашид Мазахери (Зоб Ахан), Амир Абедзадех (Маритимо).

Защитници: Маджид Хосейни (Естеглал), Рамин Резайян (Остенде), Мохамад Реза Ханзаде (Падидех), Мортеза Пуралиганджи (Алсаад), Пейман Монтазери (Естеглал), Милад Мохаммади (Ахмат Грозни), Рузбех Чешлами.

Полузащитници: Saeid Ezatolahi (Amkar Perm), Masoud Shojaei (AEK Athens), Mehdi Torabi (Saipa), Omid Ebrahimi (Esteghlal), Ehsan Haji Safi (Olympiacos), Karim Ansarifard (Olympiacos), Vahid Amiri (Persepolis).

Нападатели: Alireza Jahanbakhsh (AZ Alkmaar), Mehdi Taremi (Al Gharafa), Sardar Azmoun (Rubin Kazan), Reza Ghoochannejhad (Heerenveen), Saman Ghoddos (Ostersunds), Ashkan Dejagah (Nottingham Forest).

  • Пълно състезание за група Б - отбори: Португалия, Испания, Мароко, Иран

Отбори от група С

  • Пълни мачове за група С - Отбори: Франция, Австралия, Перу, Дания

Франция

Вратари: Уго Льорис (Тотнъм Хотспур), Стив Манданда (Марсилия), Алфонс Ареола (Париж Сен Жермен).

Защитници: Лукас Ернандес (Атлетико Мадрид), Пренел Кимпембе (Париж Сен Жермен), Бенджамин Менди (Манчестър Сити), Бенджамин Павард (Щутгарт), Адил Рами (Марсилия), Джибрил Сидибе (Монако), Самюел Умтити (Барселона), Рафаел Варан ( Реал Мадрид).

Полузащитници: Н’Голо Канте (Челси), Блез Матюиди (Ювентус), Стивън Н’Зонзи (Севиля), Пол Погба (Манчестър Юнайтед), Корентин Толисо (Байерн Мюнхен).

Нападатели: Усман Дембеле (Барселона), Набил Фекир (Лион), Оливие Жиру (Челси), Антоан Гризман (Атлетико Мадрид), Томас Лемар (Монако), Килиан Мбапе (Париж Сен Жермен), Флориан Товин (Марсилия).

Австралия

Вратари: Брад Джоунс (Фейенорд), Мат Райън (Брайтън), Дани Вукович (Генк).

Защитници: Азиз Бехич (Бурсаспор), Милош Дегенек (Йокохама Ф. Маринос), Матю Юрман (Сувон Samsung Blue Wings), Джеймс Мередит (Милуол), Джош Рисдън (Западен Сидни), Трент Сайнсбъри (Grasshopper Цюрих).

Полузащитници: Джаксън Ървайн (Хъл Сити), Миле Джединак ​​(Астън Вила), Роби Круз (VfL Бохум), Масимо Луонго (QPR), Марк Милиган (Ал-Ахли), Аарон Муи (Хъдърсфийлд), Том Рогич (Селтик), Тим Кейхил ( Милуол).

Нападатели: Даниел Арзани (Мелбърн Сити), Томи Юрич (Люцерн), Матю Леки (Херта Берлин), Андрю Набут (Urawa Red Diamonds), Димитри Петратос (Нюкасъл Джетс), Джейми Макларен (Хиберниан).

Перу

Вратари: Педро Галезе (Веракрус), Карлос Каседа (Община Депортиво), Хосе Карвало (UTC).

Защитници: Алдо Корцо (Университет), Луис Адвинкула (Лобос Буап), Кристиан Рамос (Веракрус), Мигел Араухо (Алианца Лима), Алберто Родригес (Атлетико Джуниър), Андерсън Сантамария (Пуебла), Мигел Трауко (Фламенго), Нилсън Лойола (Мелгар) .

Полузащитници: Ренато Тапия (Фейенорд), Педро Акино (Леон), Йошимар Йотун (Орландо Сити), Паоло Хуртадо (Витория Гимараеш), Кристиан Куева (Сао Пауло), Едисон Флорес (Олборг), Анди Поло (Портланд Тимбърс), Уайлдър Картахена (Веракрус) )).

Нападатели: Андре Карило (Бенфика), Раул Руидиаз (Морелия), Джеферсън Фарфан (Локомотив Москва), Паоло Гереро (Фламенго).

Дания

Вратари: Каспер Шмайхел (Лестър), Фредерик Ронъу (Брондби), Йонас Лосл (Хъдърсфийлд).

Защитници: Саймън Кяер (Севиля), Матиас Йоргенсен (Хъдърсфийлд), Андреас Кристенсен (Челси), Хенрик Далсгаард (Брентфорд), Янник Вестергаард (Борусия Мьонхенгладбах), Йенс Стригер Ларсен (Удинезе), Йонас Кнудсен (Ипсуич).

Полузащитници: Кристиан Ериксен (Тотнъм Хотспур), Ласе Шон (Аякс), Майкъл Крон-Дели (Депортиво Ла Коруня), Томас Дилейни (Вердер Бремен), Уилям Квист (ФК Копенхаген), Лукас Лерагер (Бордо).

Нападатели: Андреас Корнелиус (Аталанта), Каспер Долберг (Аякс), Мартин Брайтвайт (Мидълзбро), Николай Йоргенсен (Фейенорд), Пионе Систо (Селта Виго), Виктор Фишер (ФК Копенхаген), Юсуф Поулсен (РБ Лайпциг).

  • Пълни мачове за група С - Отбори: Франция, Австралия, Перу, Дания

Отбори от група D

  • Пълни мачове за група D - отбори: Аржентина, Исландия, Хърватия, Нигерия

Аржентина

Вратари: Вили Кабалеро (Челси), Франко Армани (Ривър Плейт), Нахуел Гусман (Тигър).

Защитници: Габриел Меркадо (Севиля), Федерико Фацио (Рома), Никола Отаменди (Манчестър Сити), Маркос Рохо (Манчестър Юнайтед), Никола Таглафико (Аякс), Хавиер Маскерано (Хъбей Форчън), Маркос Акуна (Спортинг Лисабон), Кристиан Ансалди (Торино) )).

Полузащитници: Някога Банега (Севиля), Лукас Биглия (Милан), Анхел Ди Мария (Пари Сен Жермен, Джовани Ло Селсо (Пари Сен Жермен), Мануел Ланзини (Уест Хям), Кристиан Павон (Бока Хуниорс), Максимилиано Меза (Независим) ), Едуардо Салвио (Бенфика).

Нападатели: Лионел Меси (Барселона), Гонсало Игуаин (Ювентус), Пауло Дибала (Ювентус), Серджо Агуеро (Манчестър Сити).

Исландия

Вратари: Ханес Тор Халдорсон (FC Randers), Runar Alex Runarsson (FC Nordsjælland), Frederik Schram (FC Roskilde).

Защитници: Кари Арнасон (Викингюр), Ари Фрейр Скуласон (Локерен), Биркир Мар Саварсон (Валур), Сверир Инги Ингасон (ФК Ростов), Хордур Магнусон (град Бристол), Холмар Орн Ейолфсон (Левски София), Рагнар Сигурдсон (ФК Ростов) ).

Полузащитници: Йохан Берг Гудмундсон (Бърнли), Биркир Бьярнасон (Астън Вила), Арнор Ингви Траустасон (Малмьо ФФ), Емил Холфредсон (Удинезе), Гилфи Сигурдсон (Евертън), Олафур Инги Скуласон (Кардемир Карабукспор), Рюрик Гисласон Фриджонсон (Валеренга), Арон Гунарсон (Кардиф Сити).

Нападатели: Алфред Финбогасон (Аугсбург), Бьорн Бергман Сигурдарсон (ФК Ростов), Йон Дади Бодварсон (Рединг), Алберт Гудмундсон (ПСВ Айндховен).

Хърватия

Вратари: Даниел Субашич (Монако), Ловре Калинич (Гент), Доминик Ливакович (Динамо Загреб).

Защитници: Ведран Корлука (Локомотив Москва), Домагой Вида (Бешикташ), Иван Стринич (Милан), Деян Ловрен (Ливърпул), Симе Врсалко (Атлетико Мадрид), Йосип Пиварич (Динамо Киев), Тин Йедвай (Байер Леверкузен), Дудже Калета-Кар (Red Bull Salzburg).

Полузащитници: Лука Модрич (Реал Мадрид), Иван Ракитич (Барселона), Матео Ковачич (Реал Мадрид), Милан Бадел (Фиорентина), Марсело Брозович (Интер Милано), Филип Брадарич (Риека).

Нападатели: Марио Манджукич (Ювентус), Иван Перишич (Интер Милано), Никола Калинич (Милан), Андрей Крамарич (Хофенхайм), Марко Пяца (Ювентус), Анте Ребич (Фиорентина).

Нигерия

Вратари: Франсис Узохо (Депортиво Ла Коруня), Икечуку Езенва (Енимиба), Даниел Акпей (Чипа Юнайтед).

Защитници : Уилям Троост-Еконг (Бурсаспор), Абдулахи Шеху (Бурсаспор), Тирон Ебуехи (Бенфика), Елдерсън Ечиджиле (Серкъл Брюж), Брайън Идоу (Амкар Перм), Чидози Авазием (Порто), Леон Балогун (Брайтън), Кенет Челси).

Полузащитници: Mikel John Obi (Tianjin Teda), Ogenyi Onazi (Trabzonspor), Wilfred Ndidi (Leicester), Oghenekaro Etebo (CD Feirense), John Ogu (Hapoel Be’er Sheva), Joel Obi (Torino, Italy).

Нападатели: Ахмед Муса (Лестър Сити), Келечи Ихеаначо (Лестър Сити), Виктор Моисей (Челси), Одион Игало (Чанчун Ятай), Алекс Ивоби (Арсенал), Симеон Наванку (Кротоне).

  • Пълни мачове за група D - отбори: Аржентина, Исландия, Хърватия, Нигерия

Отбори от група Е

  • Пълно състезание за група Е - отбори: Бразилия, Швейцария, Коста Рика, Сърбия

Бразилия

Вратари: Алисон (Рим), Едерсон (Манчестър Сити), Касио (Коринтианс).

Защитници: Данило (Манчестър Сити), Фагнер (Коринтианс), Марсело (Реал Мадрид), Филипе Луис (Атлетико Мадрид), Тиаго Силва (Пари Сен Жермен), Маркиньос (Пари Сен Жермен), Миранда (Интер Милано) Педро Геромел (Гремио) ).

Полузащитници: Каземиро (Реал Мадрид), Фернандиньо (Манчестър Сити), Паулиньо (Барселона), Фред (Шахтьор Донецк), Ренато Аугусто (Пекин Гуан), Филип Коутиньо (Барселона), Вилиан (Челси), Дъглас Коста (Ювентус).

Нападатели: Неймар-младши (Пари Сен Жермен), Тайсън (Шахтьор Донецк), Габриел Хесус (Манчестър Сити), Роберто Фирмино (Ливърпул).

Швейцария

Вратари: Роман Буерки (Борусия Дортмунд), Ивон Мвого (Лайпциг), Ян Сомер (Борусия Монхенгладбах).

netflix цена 2021

Защитници: Мануел Аканджи (Борусия Дортмунд), Йохан Джуру (Анталияспор), Нико Елведи (Борусия Монхенгладбах), Майкъл Ланг (Базел), Стефан Лихщайнър (Ювентус), Жак-Франсоа Мубандже (Тулуза), Рикардо Родригес (Милано), Фабиан Шаер (Фабиан Шаер) Ла Коруня).

Полузащитници: Валон Берами (Удинезе), Блерим Джемайли (Болоня), Гелсън Фернандес (Айнтрахт Франкфурт), Ремо Фройлер (Аталанта), Джердан Шакири (Стоук Сити), Гранит Джака (Арсенал), Стивън Зубер (1899 Хофенхайм), Денис Закария (Борусия) ).

Нападатели: Йосип Дрмич (Борусия Монхенгладбах), Бреел Емболо (Шалке), Марио Гавранович (Динамо Загреб), Харис Сеферович (Бенфика).

Коста Рика

Вратари: Кейлър Навас (Реал Мадрид), Патрик Пембъртън (Алахуеленсе Спортна лига), Леонел Морейра (CS Хередиано).

Защитници: Кристиан Гамбоа (Селтик), Ян Смит (Сантос де Гуапилес), Роналд Матарита (Ню Йорк), Брайън Овиедо (Съндърланд), Оскар Дуарте (Еспаньол), Джанкарло Гонсалес (Болоня), Франциско Калво (Минесота Юнайтед), Кендъл Уастън ( Ванкувър Whitecaps), Джони Акоста (Rionegro Aguilas).

Полузащитници: Дейвид Гусман (Портланд Тимбърс), Елцин Техеда (Лозана-Спорт), Селсо Борхес (Депортиво Ла Коруня), Рандал Азофейфа (ЦС Хередиано), Родни Уолас (Ню Йорк), Брайън Руиз (Спортинг Лисабон), Даниел Колиндрес (Депортиво Саприса) )), Кристиан Боланос (Deportivo Saprissa).

Нападатели: Йохан Венегас (Депортиво Саприса), Джоел Кембъл (Реал Бетис), Марко Урена (Лос Анджелис ФК).

Сърбия

Вратари: Владимир Стойкович (Партизан Белград), Предраг Райкович (Макаби Тел Авив), Марко Дмитрович (Ейбар).

Защитници: Александър Коларов (Рома), Бранислав Иванович (Зенит Санкт Петербург), Душко Тошич (Гуанджоу R&F), Антонио Рукавина (Виляреал), Милош Велкович (Вердер Бремен), Милан Родич (Цървена звезда Белград), Урош Спаич (Краснодар), Никола Миленкович (Фиорентина).

Полузащитници: Неманя Матич (Манчестър Юнайтед), Лука Миливоевич (Кристал Палас), Сергей Милинкович-Савич (Лацио), Марко Груич (Ливърпул), Адем Ляич (Торино), Душан Тадич (Саутхемптън), Филип Костич (Хамбург), Андрия Живкович), Неманя Радонич (Цървена звезда Белград).

Нападатели: Александър Митрович (Нюкасъл Юнайтед), Александър Прийович (ПАОК Солун), Лука Йович (Бенфика).

  • Пълно състезание за група Е - отбори: Бразилия, Швейцария, Коста Рика, Сърбия

Отбори от група F

  • Пълно състезание за група F - Отбори: Германия, Мексико, Швеция, Южна Корея

Германия

Вратари: Мануел Нойер (Байерн Мюнхен), Марк-Андре тер Стеген (Барселона), Кевин Трап (Париж Сен Жермен).

Защитници: Джером Боатенг (Байерн Мюнхен), Матиас Гинтер (Борусия Мьонхенгладбах), Йонас Хектор (Кьолн), Матс Хумелс (Байерн Мюнхен), Джошуа Киммич (Байерн Мюнхен), Марвин Платенхард (Херта Берлин), Антонио Рудигер (Челси), Никлас Суле ( Байерн Мюнхен).

Полузащитници: Джулиан Бранд (Байер Леверкузен), Джулиан Дракслер (Пари Сен Жермен), Леон Горецка (Шалке), Илкай Гундоган (Манчестър Сити), Сами Хедира (Ювентус), Тони Кроос (Реал Мадрид), Месут Йозил (Арсенал), Себастиан Руди (Байерн Мюнхен).

Нападатели: Марио Гомес (Щутгарт), Томас Мюлер (Байерн Мюнхен), Марко Реус (Борусия Дортмунд), Тимо Вернер (РБ Лайпциг).

Мексико

Вратари: Гилермо Очоа (Стандарт Лиеж), Алфредо Талавера (Толука), Исус Корона (Круз Азул).

Защитници: Карлос Салседо (Айнтрахт Франкфурт), Диего Рейес (Порто), Хектор Морено (Реал Сосиедад), Уго Айала (Тигър), Едсон Алварес (Америка), Хесус Галардо (Монтерей), Мигел Лаюн (Севиля).

Полузащитници: Рафаел Маркес (Атлас), Хектор Ерера (Порто), Джонатан Дос Сантос (LA Galaxy), Джовани Дос Сантос (LA Galaxy), Андрес Гуардадо (Real Betis), Хавиер Акино (Tigres), Jesus Corona (Порто).

Нападатели: Хавиер Ернандес (Уест Хям), Раул Хименес (Бенфика), Орибе Пералта (Америка), Карлос Вела (Лос Анджелис ФК), Хирвинг Лозано (ПСВ Айндховен), Марко Фабиан (Айнтрахт Франкфурт).

Швеция

Вратари: Робин Олсен (Копенхаген), Карл-Йохан Джонсън (Гингам), Кристофер Нордфелд (Суонзи).

Защитници: Микаел Лустиг (Селтик), Виктор Линделоф (Манчестър Юнайтед), Андреас Гранквист (Краснадор), Мартин Олсон (Суонси), Лудвиг Августинсон (Вердер), Филип Хеландер (Болоня), Емил Крафт (Болоня), Понтъс Янсон (Лийдс Юнайтед) .

какво означава ангел номер 555

Полузащитници: Себастиан Ларсон (Хъл), Албин Екдал (Хамбург), Емил Форсберг (РБ Лайпциг), Густав Свенсон (Сиатъл Саундърс), Оскар Хилмарк (Генуа), Виктор Класон (Краснадор), Маркус Роден (Кротоне), Джими Дурмаз (Тулуза).

Нападатели: Маркус Берг (Ал Айн), Джон Гидети (Алавес), Ола Тойвонен (Тулуза), Исак Кизе Телин (Ваасланд-Беверен).

Южна Кореа

Вратари: Ким Сунг-гю (Висел Кобе), Ким Джин-хьон (Серезо Осака), Чо Хюн-у (Даегу ФК).

Защитници: Ким Йънг-Гуон (Гуанджоу Евергранде), Джанг Хюн-Су (ФК Токио), Юнг Сунг-Хюн (Саган Тосу), Юн Йонг-Сун (Сеоннам ФК), О Бан Сук (Джеджу Юнайтед), Ким Мин Уо ( Sangju Sangmu), Park Joo-ho (Ulsan Hyundai), Hong Chul (Sangju Sangmu), Go Yo-han (FC Seoul), Lee Yong (Jeonbuk Hyundai Motors).

Полузащитници: Ки Сунг-юен (Суонси), Юнг Ву-млад (Висел Кобе), Джу Се-джонг (Асан Мугунхва), Коо Джа-чеол (Аугсбург), Лий Дже-Сун (Jeonbuk Hyundai Motors), Лий Сунг-Уо (Елада) Верона), Moon Seon-min (Incheon United).

Нападатели: Ким Шин-уок (Jeonbuk Hyundai Motors), Son Heung-min (Tottenham Hotspur), Hwang Hee-chan (Red Bull Salzburg).

  • Пълно състезание за група F - Отбори: Германия, Мексико, Швеция, Южна Корея

Отбори от група G

  • Пълно състезание за група G - отбори: Белгия, Панама, Тунис, Англия

Белгия

Вратари: Koen Casteels (Wolfsburg), Thibaut Courtois (Chelsea), Simon Mignolet (Liverpool).

Защитници: Тоби Алдервейрелд (Тотнъм Хотспур), Дедрик Боята (Селтик), Винсент Компани (Манчестър Сити), Томас Мьоние (Париж Сен Жермен), Томас Вермален (Барселона), Ян Вертонген (Тотнъм).

Полузащитници: Yannick Carrasco (Dalian Yifang), Kevin de Bruyne (Manchester City), Mousa Dembele (Tottenham Hotspur), Leander Dendoncker (Anderlecht), Marouane Fellaini (Manchester United), Eden Hazard (Chelsea), Thorgan Hazard (Borussia Monchengladbach), Adnan Janungzajbach (Real Sociedad), Youri Tielemans (Монако), Axel Witsel (Tianjin Quanjian).

Нападатели: Michy Batshuayi (Челси), Nacer Chadli (West Brom), Romelu Lukaku (Manchester United), Dries Mertens (Napoli).

Панама

Вратари: Хосе Калдерон (Chorrillo), Хайме Пенедо (Динамо Букурещ), Алекс Родригес (Сан Франциско).

Защитници : Фелипе Балой (общински CSD), Харолд Къмингс (Сан Хосе Земетресения), Ерик Дейвис (Дунайска Стреда), Фидел Ескобар (Сан Мигелито), Майкъл Мурийо (Ню Йорк Ред Булс), Адолфо Мачадо (Хюстън Динамо), Луис Овале (Олимпия) ), Роман Торес (Сиатъл Саундърс).

Полузащитници : Хосе Луис Родригес (Гент), Йоел Барсенас (производители на кафе от Tapachula), Армандо Купър (Университет на Чили), Анибал Годой (Сан Хосе Земетресения), Габриел Гомес (Букараманга), Валентин Пиментел (Плаза Амадор), Алберто Кинтеро (Университет ).

Нападатели: Абдиел Аройо (Алахуеленсе), Исмаел Диас (Депортиво Ла Коруня), Блас Перес (общински), Луис Техада (Спортни момчета), Габриел Торес (CD Хуачипато).

Тунис

Вратари: Фарук Бен Мустафа (Ал Шабаб), Муес Хасен (Ница), Аймен Матлути (Ал Батен).

Защитници: Рами Бедуи (Etoile du Sahel), Йохан Беналуан (Лестър), Syam Ben Youssef (Kasimpasa), Dylan Bronn (Gent), Oussama Haddadi (Dijon), Ali Maaloul (Al Ahly), Yassine Meriah (CS Sfaxien), Hamdi Nagguez ( Замалек).

Полузащитници: Уахби Хазри (Рен), Анис Бадри (Есперанс), Мохамед Амин Бен Амор (Etoile Sportive du Sahel), Ферджани Саси (Ал Наср), Елис Скири (Монпелие).

Нападатели :: Saifeddine Khaoui (Марсилия), Fakhreddine Ben Youssef (Al Ettifaq), Sabre Khalifa (Club Africain), Bassem Srarfi (Ница), Naim Sliti (Лил), Ahmed Khalil (Club Africain), Ghaylen Chaaleli (Esperance).

Англия

Вратари: Джак Бътланд (Стоук), Джордан Пикфорд (Евертън), Ник Поуп (Бърнли).

Защитници: Трент Александър-Арнолд (Ливърпул), Гари Кейхил (Челси), Фабиан Делф (Манчестър Сити), Фил Джоунс (Манчестър Юнайтед), Хари Магуайър (Лестър), Дани Роуз (Тотнъм Хотспур), Джон Стоунс (Манчестър Сити), Кийрън Трипиър (Тотнъм Хотспур), Кайл Уокър (Манчестър Сити), Ашли Йънг (Манчестър Юнайтед).

Полузащитници: Деле Али (Тотнъм Хотспур), Ерик Диер (Тотнъм Хотспур), Джордан Хендерсън (Ливърпул), Джеси Лингард (Манчестър Юнайтед), Рубен Лофтус-Чийк (Челси).

Нападатели: Хари Кейн (Тотнъм Хотспур), Маркус Рашфорд (Манчестър Юнайтед), Рахийм Стърлинг (Манчестър Сити), Джейми Варди (Лестър Сити), Дани Уелбек (Арсенал).

  • Пълно състезание за група G - отбори: Белгия, Панама, Тунис, Англия

Отбори от група Н

  • Пълно състезание за група H - отбори: Полша, Сенегал, Колумбия, Япония

Полша

Вратари: Бартош Бялковски (Ипсуич), Лукаш Фабиански (Суонзи Сити), Войчех Шчесни (Ювентус).

Защитници: Ян Беднарек (Саутхемптън), Бартош Берешински (Сампдория), Тиаго Чионек (СПАЛ), Камил Глик (Монако), Артур Еджейчик (Легия Варшава), Михал Паздан (Легия Варшава), Лукаш Пишчек (Борусия Дортмунд).

Полузащитници: Якуб Блащиковски (Волфсбург), Яцек Горалски (Лудогорец Разград), Камил Гросицки (Хъл Сити), Гжегож Кричовяк (Париж Сен Жермен), Рафал Курцава (Горник Забже), Карол Линети (Сампдория), Славомир Пешчян (Славомир Пешиен) Рибус (Локомотив Москва), Пьотр Зелински (Наполи).

Нападатели: Давид Ковнацки (Сампдория), Робърт Левандовски (Байерн Мюнхен), Аркадиуш Милик (Наполи), Лукаш Теодорчик (Андерлехт).

Сенегал

Вратари: Khadim N’Diaye (Horoya AC), Abdoulaye Diallo (Rennes), Alfred Gomis (Torino).

Защитници: Кара Мбоджи (Андерлехт), Калиду Кулибали (Наполи), Муса Ваг (Ойпен), Салиу Цис (Анже), Юсуф Сабали (Бордо), Ламине Гасама (Аланяспор).

Полузащитници: Баду Ндиайе (Стоук), Идриса Гуейе (Евертън), Чейхоу Куяте (Уест Хям), Шейх Н’Дойе (Бирмингам), Салиф Сане (Хановер 96), Алфред Н’Диайе (Виляреал).

Нападатели: Муса Соу (Бурсаспор), Садио Мане (Ливърпул), Кейта Балде Диао (Монако), Муса Конате (Амиен), Исмаила Сар (Рен), Диафра Сахо (Рен), Маме Бирам Диуф (Стоук), М'Бай Нианг (АС) Милано).

Колумбия

Вратари: Давид Оспина (Арсенал), Камило Варгас (Депортиво Кали), Хосе Фернандо Куадрадо (Някога Калдас).

Защитници: Кристиан Сапата (Милано), Давинсън Санчес (Тотнъм Хотспур), Сантяго Ариас (ПСВ Айндховен), Оскар Мурийо (Пачука), Франк Фабра (Бока Хуниорс), Йохан Модика (Жирона), Йери Мина (Барселона).

Полузащитници: Уилмар Бариос (Бока Хуниорс), Карлос Санчес (Еспаньол), Джеферсон Лерма (Леванте), Хосе Изкуердо (Брайтън), Джеймс Родригес (Байерн Мюнхен), Абел Агилар (Депортиво Кали), Матеус Урибе (Америка), Хуан Фернандо Кинтеро (Река) Plate), Хуан Куадрадо (Ювентус).

Нападатели: Радамел Фалкао (Монако), Мигел Борха (Палмейрас), Карлос Бака (Виляреал), Луис Фернандо Мюриел (Севиля).

Япония

Вратари: Eiji Kawashima (Metz), Masaaki Higashiguchi (Gamba Osaka), Kosuke Nakamura (Kashiwa Reysol).

Защитници: Yuto Nagatomo (Galatasaray), Tomoaki Makino (Urawa Reds), Wataru Endo (Urawa Reds), Maya Yoshida (Southampton), Hiroki Sakai (Marseille), Gotoku Sakai (Hamburg), Gen Shoji (Kashima Antlers), Naomichi Antlers (Kashima Antlers) )).

Полузащитници: Макото Хасебе (Айнтрахт Франкфурт), Кейсуке Хонда (Пачука), Такаши Инуи (Ейбар), Шинджи Кагава (Дортмунд), Хотару Ямагучи (Церезо Осака), Генки Харагучи (Херта Берлин), Такаши Усами (Аугсбург), Гаку Шифекаки , Ryota Oshima (Kawasaki Frontale).

Нападатели: Шинджи Оказаки (Лестър), Юя Осако (Вердер Бремен), Йошинори Муто (Майнц).

Реклама
  • Пълно състезание за група H - отбори: Полша, Сенегал, Колумбия, Япония